שאאנשי NHK טכנולוגיה ושות 'בע"מ הוקמה באפריל 2014, והיא החברה-בת של שאאנשי Huike לפיתוח בוטני בע"מ, שהוקמה בעצמה באוקטובר 1998.


אנו חברת טכנולוגיה ארגונית מוכוונת יצוא עם זכויות יבוא ויצוא. חברתנו מגיבה למגמות שוק, מדגישה את שירות הלקוחות ואת שביעות הרצון, וסומכת על האחרונה בטכנולוגיה מתקדמת. אנו ספקים באיכות גבוהה של מונומרים פונקציונליים בוטניים עם תמציות סטנדרטיות גבוהה, עם למעלה מ- 18 שנה של פיתוח בר-קיימא. ככאלה, הקמנו מותג ומוניטין טוב בתחום הייצור המוצא הבוטני.


אנו מחויבים למחקר, פיתוח, ייצור ומכירה של רכיבים פעילים מהצומח, מוצרי תזונה לבעלי חיים ומוצרי תסיסה מיקרוביאלית. אנו חותרים להיות המובילים בתחום האבולוציה התעשייתית והטכנית, לקצב החלל והמנסח של התקנים המתאימים, וספק אמין של מוצרים ושירותים באיכות גבוהה.


תרבות החברה

אנו מקפידים על יעדי "איכות מעולה, מחיר סביר, כושר אספקה ​​ושירות יוצא דופן" עבור חברתנו להפוך לשותף האידיאלי שלך בעסקאות עסקיות מועילות הדדית. אנו שואפים להפוך את משאבי הטבע באמצעות ביוכימיה, מדע וטכנולוגיה מתקדמים, למוצרים טבעיים ובתרכובות קשורות באופן עקבי כדי לענות על דרישת הלקוחות שלנו.


ערך Outlook

בתוך חברתנו אנו מבינים את חשיבות האופי "win-win" של עשיית עסקים ביננו לבין לקוחותינו. בהתבסס על נקודת מבט זו, איננו חוסכים מאמצים להשיג פריצות דרך בטכנולוגיה וייצור. אנו מחויבים בהחלט לספק ללקוחותינו מוצרים באיכות גבוהה ובעלות נמוכה, ומקור אספקה ​​עקבי ואמין.