סלביה Miltiorrhiza לחלץ נעקר הליקובקטר פילורי

לאחרונה, הצוות של פרופסור Bi Hongkai מבית הספר לרפואה בסיסית של נאנג'ינג האוניברסיטה הרפואית יש בהצלחה הוקרן מועמד תרופה חדשה נגד תרופות עמידות הליקובקטר פילורי, דיהידרוטנשינונה I. בעת הריגת הליקובקטר פילורי, דיהידרוטנסינון אני יכול לא רק להרוס את הביופילם, אלא גם להרוג את החיידקים המחוברים לביופילם, משחק תפקיד של עקירת הליקובקטר פילורי. בי הונגקאי.

על פי נתוני הסרטן העולמיים האחרונים, מתוך 4.57 מיליון מקרי סרטן חדשים שנתיים בסין, 480000 מקרים חדשים של סרטן קיבה, המהווים 10.8%, מדורגים בשלושת הראשונים. בסין עם שכיחות גבוהה של סרטן קיבה, שיעור ההדבקה של הליקובקטר פילורי הוא גבוה ככל 50%. טיפול משולש וטיפול מרובע המכיל שני סוגים של אנטיביוטיקה משמשים בדרך כלל בטיפול בהליקובקטר פילורי בסין, אך שיטת הטיפול המסורתית אינה יכולה למגר את הליקובקטר פילורי.

כאשר הליקובקטר פילורי עמיד בפני הרג סמים, הוא יהווה בערמומיות "כיסוי מגן" ביופילם לעצמו, ואת הביופילם תהיה עמידות לאנטיביוטיקה, וכתוצאה מכך עמידות מוגברת לתרופות של הליקובקטר פילורי, המשפיעים על אפקט הטיפול ומפחיתים את שיעור הריפוי הרדיקלי.

בשנת 1994, ארגון הבריאות העולמי סיווג את הליקובקטר פילורי כשיעור I מסרטן מכיוון שהוא ממלא תפקיד מוביל בהתרחשות ובהתפתחות של סרטן קיבה. איך למגר את רוצח הבריאות הזה? בשנת 2017, הצוות של Bi Hongkai היה פריצת דרך באמצעות ניסויים ראשוניים: Salvia miltiorrhiza.

בעבר, הקרנו יותר מ -1000 סוגים של מונומר הרפואה הסינית המסורתית ברמת התא, ולבסוף קבע כי דיהידרוטנשינונה אני מונומר בסלוויה miltiorrhiza הייתה ההשפעה הטובה ביותר בהריגת הליקובקטר פילורי. כאשר עושים ניסויים בתאים, מצאנו כי כאשר הריכוז של דיהידרוטנשינונה הגעתי 0.125 μ g / ml ~ 0.5 μ g / ml, זה יכול לעכב את הצמיחה של מספר זנים הליקובקטר פילורי, כולל זנים רגישים לאנטיביוטיקה ועמידים לתרופות מרובות. Bi Hongkai אמר כי דיהידרוטנשינונה יש לי גם השפעה הרג טובה על הליקובקטר פילורי בביופילם, ו Helicobacter פילורי לא לפתח עמידות dihydrotanshinone אני בתהליך של מעבר מתמשך.

Dihydrotanshinone אני צפוי להיכנס מחקר פרה-קליני כסם מועמד נגד הליקובקטר פילורי, אשר פורסם בכתב העת הסמכותי הבינלאומי של סוכנים מיקרוביאלית וכימותרפיה.

Bi Hongkai הדגיש כי Salvia miltiorrhiza לא ניתן להשתמש ישירות כדי למנוע ולטפל זיהום הליקובקטר פילורי, ואת דיהידרוטאנצ'ינון מונומר שלה אני עדיין רחוק מלהיות הפך לתרופה שניתן להשתמש בה במרפאה. הוא אמר כי בשלב הבא, נמשיך ללמוד את מנגנון הפעולה של דיהידרוטנשינונה I ולשפר את המחקר הפרמקולוגי והטוקסיקולוגי של דיהידרוטנשינונה I נגד הליקובקטר פילורי.